Zyrtare: “PDK-AAK-Nisma” në koalicion parazgjedhor

424

Në minutat e fundit të afatit për njoftim për koalicione parazgjedhore është njoftuar zyrtarisht se PDK-AAK dhe Nisma kanë arritur marrëveshje.

Valmir Elezi nga KQZ ka konfirmuar një koalicion të tillë./Lugina-Lajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *