VIDEO: Zjarri ka kapluar spitalin modular në Tetovë, raportohet për viktima

Para pak çastesh ka ndodhur një shpërthim tek spitali modular i Tetovës. Alsat ka arritur të siguroj një video ku shihet se si zjarri ka kapluar spitalin modular. Raportohet se nga zjarri ka edhe viktima, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e zjarrit.
Në vend ngjarje kanë arritur edhe zjarrfikësit dhe po tentojnë të shuajnë zjarrin dhe të nxjerrin pacientët që ishin të shtruar për kurim në spitalin modular.

https://youtube.com/shorts/Mqxwl58X8_k?feature=share

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *