VIDEO/Komentatori arab çmendet pas tifozes ruse: “Zemra m’u hap dhe rashë në dashuri”

Një komentator arab ka filluar të këndojë pasi që ka parë një bukuroshe ruse në stadium.

Gjatë ditës së djeshme Rusia e mundi Finlandën me rezultat 0-1 në kuadër të ndeshjes së dytë të Grupit B në Euro 2020.

E gjersa ndodhi një ndërprerje në ndeshje kamera ka fokusuar një bukuroshe ruse në tribuna dhe këtu komentatori arab nuk ka mundur që të përmbahet dhe ia ka krisë këngës.

“Zemra m’u hap dhe rashë në dashuri,

S’o faji imë, ishte aksident

S’kam asgjë në jetë, por zemra i takon asaj”, kështu pak a shumë janë rreshtat që komentatori arab ia kushtojë kësaj bukurosheje. /GazetaExpress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *