Vetura godet për vdekje 84 vjeçarin në Kamenicë

269

Një 84 vjeçar nga Kamenica ka vdekur, pasi u godit nga një veturë sonte rreth orës 19:00 në lagjen “Iliria”. Ekipi i mjekeve te QKMF-së dhe Policia kane mberritur ne vendngjarje pak minuta pasi ndodhi rasti. Zedhenesi i Policise, Ismet Hashani e ka konfirmuar vdekjen e te moshuarit./KamenicaPress/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *