Vdes nga COVID-19 Abdulmanap Nurmagomedov – babai i kampionit të UFC-së Khabib Nurmagomedov

311

Ka vdekur në moshën 57 vjecare, Abdulmanap Nurmagomedov, babai dhe trajneri i kampionit të UFC në pesha të lehta, Khabib Nurmagomedov, pas një komplikimi i shkaktuar nga infektimi me COVID-19, shkruan RT, njofton Insajderi.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *