Trajneri Ramiz Asllani: “Ja kishe huq keq kryetar i komisionit”

524

Drejtori dhe trajneri i Klubit të Karatesë “Besa” nga Bujanoci, Ramiz Asllani, nëpërmjet një postimi në facebook, ka replikuar ndaj kryetarit të komisionit për vlerësimin e programeve sportive, Amir Xhaferit, i cili gjatë ditës zbuloi kontratat që ka Komuna e Bujanocit me EURO COMPUTERS, i cili drejtohet nga Ramiz Asllani.

Trajneri Asllani, ka shkruar:

Per ty Amir Xhaferi,

Ja kishe huq keq “kryetar i komisionit”…….
po e shoh qe me shume u paske marre me Euro-Computersin se sa me KK”Besen”,,,arsyeja dihet per ata qe e kuptojne poziten e juaj ne pushtet….
Amir,nuk do te merrem me ty edhe shume edhe besom qe do e mbylli me ty kesaj here,veq desha me ta be me dije qe une biznesin tim e ndertova vet,pa ndihmen e pushtetit tuaj,Amir une shpi jam motiii Amir,ndersa dikend shpi e beri pushteti dhe politika.,,,Ate kontrate qe e ke be publike Amir,eshte kontrat legale Amirooooo,ju ka konvenu oferta qe ja kam bere per sherbimin e lartepermendur dhe e keni marre sherbimin,jo per hater Amiroo,,,,

mbetesh i pershendetur Amir ti dhe klika….
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *