Tjetër tërmet i fuqishëm godet Tiranën dhe Durrësin

399

Një tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë në Tiranë dhe Durrës, në orën 00:00. Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.8 rihter.

Lëkundjet e  shumta gjatë ditës së sotme, kanë vijuar të mbajnë qytetarët në panik.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *