Tifozët e godasin me bukë, Özil e puth bukën dhe e largon në vend ku nuk shkilet

309

Mesut Ozil është një futbollist i madh që gëzon respektin në të gjithë botën e futbollit.

Një provë e qartë u dha mbrëmë sërish nga turko-gjermani i Arsenalit, i cili teksa po ekzekutonte një goditje nga këndi, tifozët e Atletico-s hedhin një copë bukë në fushë.

Asistuesi rekordmen në Premier League nuk kthehet nga tifozët për t’iu kundërvënë, por e kap bukën e puth dhe e nxjerr në një vend ku nuk do të shkelet.

Gjesti i tij solli duartokitje të mëdha në të gjithë stadiumin, madje po shihet si gjest i madh në të gjithë botën.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *