Sot do të varroset ndërmarrësi Eshtref Shabani – ja në cilat varreza

Familja Shabani nga Osllara, ka njoftuar se familjari i tyre tashmë i ndjerë, Eshtref Shabani, do të varroset sot (e martë) në varrezat e fshatit Osllarë të Komunës së Bujanocit.

Kujtojmë që, Eshtef Shabani, ka ndërruar jetë në moshën 52 vjeçare, si rezultat i një ataku kardiak.
Ai ka qenë një ndërnarrës i shkëlqyer i një kompanie ndërtuese vendore.

I ndjeri, Eshtref Shabani, pas vetës ka lënë bashkëshorten dhe katër fëmijë./LUGINALAJM/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *