Sonte (e marte) nga ora 21:00, në emisionin “Studio e hapur” ish zv/kryetari i Preshevës Xhelal Memeti

361
Sonte me fillim nga ora 21:00, në emisionin “Studio e hapur” në RTV Presheva, i ftuar do të jetë ish zv. Kryetari i Komunës së Preshevës, z. Xhelal Memeti. Me këtë rast ai do të diskutojë për situatën e krijuar politike pas ndryshimit të koalicionit qeverisës, akuzat dhe deklarimet e kryetarit të APN-së kundër PVD-së, Shqiprim Arifit, dhe planet për veprimtarinë e mëtutjeshme si ndihmës kryetar i Komunës.
Me këtë rast, PreshevaPress do të jetë në transmetim direkt përmes rrjetit social Facebook./Lugina-Lajm/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *