Skandal i madh në Serbi: Basketobollisti Nikola Mirotiq “shqyen” flamurin serb! (VIDEO)

368

mirotiq-690x380Reprezentuesi spanjoll, me prejardhje nga Mali i Zi, ka reaguar keq kur pas humbjes ndaj Italisë i është hedhur sipër kokës një flamur serb.

Basketbollisti i përfaqësueses së Spanjës në basketboll, Nikola Mirotiq, ka shqyer flamurin serb.

Gjithçka ndodhi kur skuadrat po hynin në zhveshtore, pas përfundimit të ndeshjes të cilën Spanja e humbi nga Italia.

Një tifoz lëshoi një flamur serb mbi kokën e Mirotiqit që i nxhehur siç ishte me humbjen e kapi dhe nuk e lëshoi derisa e shqeu./Lugina-Lajm/

Video:

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *