Shqipëri: Gjashtë të vdekur dhe 136 raste të reja me koronavirus

99

Gjatë 24 orëve të fundit, në Shqipëri janë regjistruar gjashtë të vdekur si pasojë e COVID-19, ndërsa janë shënuar 136 raste me koronavirus. Gjithashtu, 74 të infektuar, janë shëruar plotësisht.

Deri tash në Shqipëri janë 6411 raste pozitive me koronavirus, me 199 viktima.

Ndërsa nga numri total i rasteve pozitive janë 2870 raste.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *