Showbiz

Më të rejat

Të gjitha lajmet

Vdes ikona e muzikës shqipe, Nexhmie Pagarusha

Ka ndërruar jetë ikona e muzikës shqiptare, Nexhmie Pagarusha. Pagarusha ka ndërruar jetë në moshën 86- vjeçare. Këngëtarja e shumë hiteve prej shumë...

Read More

Sara Rexhepi ka publikuar këngën e re “Ballin” (Video)

Sara Rexhepi, këngëtarja tanimë e njohur për publikun e Pop muzikës shqipe dhe asja R’n’B, ka publikuar sot videoklipin e ri të këngës “Ballin”. Ky...

Read More

Njerëzit e mirë falin mijëra herë, por kur ikin, nuk kthehen më kurrë

Në një botë që po pakësohet gjithnjë e më shumë në vlera dhe principe, bëhet gjithnjë e më e vështirë të dish se kujt t’i besosh që nga momenti që...

Read More

Agon Amiga dhe “K-Albo” do të vijnë me bashkëpunim

Agon Amiga dhe K-Albo i kanë bashkuar forcat për të ardhur me një bashkëpunim të ri muzikor. Dy reperët kanë njoftuar përmes rrjeteve sociale se së shpejti do...

Read More

Bukuroshja Dafina Selimi shpallet fituese e Best Model Grand Universe 2018″ të mbajtur në Prizren (Foto )

Dafina Selimi, një shqiptare me prejardhje nga Skederaji i Kosovës, tanimë është shëndrruar në një Miss dhe Modele të vërtetë, e cila po bënë bujë me...

Read More

UEFA: Këngëtarja Dua Lipa hap finalen e Champions League

Përmes një postimi në faqen zyrtare në rrjetet sociale, UEFA ka bërë të ditur se këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, do të bëjë hapjen zyrtare...

Read More