Showbiz

Më të rejat

Të gjitha lajmet

Agon Amiga dhe “K-Albo” do të vijnë me bashkëpunim

Agon Amiga dhe K-Albo i kanë bashkuar forcat për të ardhur me një bashkëpunim të ri muzikor. Dy reperët kanë njoftuar përmes rrjeteve sociale se së shpejti do...

Read More

Bukuroshja Dafina Selimi shpallet fituese e Best Model Grand Universe 2018″ të mbajtur në Prizren (Foto )

Dafina Selimi, një shqiptare me prejardhje nga Skederaji i Kosovës, tanimë është shëndrruar në një Miss dhe Modele të vërtetë, e cila po bënë bujë me...

Read More

UEFA: Këngëtarja Dua Lipa hap finalen e Champions League

Përmes një postimi në faqen zyrtare në rrjetet sociale, UEFA ka bërë të ditur se këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, do të bëjë hapjen zyrtare...

Read More

23 vjeçari nga Kosova zgjidhet mister Zvicra

Shqiptarët po vazhdojnë të shkëlqejnë në çfarëdo fushe në të cilën bëjnë pjesë. Krahas emrave të njohur në art që po bëjnë historinë, djemtë e...

Read More

Intervista me Rona Nishliun; sukseset dhe eksperienca

Rona Nishliu, këngëtarja e njohur në Kosovë dhe jashtë sajë me pjesëmarrjet në Festivalin e Këngës ,në Eurovision dhe në Reality Show televiziv.është...

Read More

Artisti nga Bujanoci Kushtrim Asllani pjesë e projektit filmik “KanGur” të regjisorit Luan Kryeziu

‘KanGur’ quhet projekti i ri filmik i regjisorit shqiptar Luan Kryeziu, i cili njihet si realizues i produksionit amerikan “SQUATTERS”, gjithashtu i përzgjedhur...

Read More

Regjistrohu në Fakultetin Ekonomik – Bujanoc

Shiko videon