Sarajevë: Erdoğan takon homologun nga Shqipëria, Meta

166

Erdoğan dhe Meta u takuan në margjinat e Samitit të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (SEECP) i cili zhvillohet në kryeqytetin e Bosnjë e Hercegovinës, Sarajevë.

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka takuar presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, raporton Anadolu Agency (AA).

Erdoğan dhe Meta u takuan në margjinat e Samitit të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (SEECP), i cili zhvillohet në kryeqytetin e Bosnjë e Hercegovinës, Sarajevë.

Takimi është zhvilluar i mbyllur për media.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *