Robin Krasniqi – Dominic Bosel: Këtu mund ta ndiqni meçin

Sonte Robin Krasniqi mbron titullin e tij të kampionit, në duelin me Dominic Bosel.
Krasniqi e fitonte titullin e tij pikërisht ndaj këtij kundërshtari, por e drejta për revanash u aktivizua dhe dyshja përballën përsëri sonte, përcjell Periskopi.
Meçi mes Krasniqit dhe Bosel do të zhvillohet me fillim nga ora 23:00.
Kampionin e botës mund ta ndiqni në Art1 dhe Klan Kosova, në platformën ArtMotion.
Ata që nuk kanë akses në këto platforma mund ta shohin meçin këtu:

http://tv.livedirect.us/boxing.php?fbclid=IwAR0saBfeHbVgvxzlf89vQRiGJiDQh3QJp1JJp8iQ4bMUUAoUGpS5ir1mM0o#.YWH9uiVHkWN

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *