Presidenti Thaçi vlerëson tejmase krijimin e listës “Lugina e Bashkuar” – ja çka shkruan

658

Përmes një postimi në Twiter, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka mirëpritur krijimin e listës së përbashkët së të quajtur: “Lugina e Bashkuar”.

Presidenti Thaçi, ketë listë të përbashkët të partive politike nga Lugina e Preshevës, e ka vlerësuar si një mekanizëm të fuqishëm politik për të forcusr dhe mbrojtur interesat kombëtare./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *