Preshevari Mensur Kamberi (31), humb jetën tragjikisht në Zvicërr

397

imageNë orët e hershme të së dielës, preshevari Mensur Kamberi, ka humbur jetën tragjikisht në një aksident trafiku.

Siç ka mësuar jo zyrtarisht Lugina-Lajm, 31 vjeçari, ka humbur jetën, pasi që ka goditur shtyllën elektrike, si pasojë e motit të lig.
Mensuri, pas vetës ka lënë, gruan dhe djalin 2 vjeçar./Lugina-Lajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *