Premier liga angleze po kthehet – Lojtarët e Liverpoolit filluan me stërvitje (FOTO)

251

Sot dhe zyrtarisht skuadra e Liverpoolit do të fillojë stërvitjet e rregullta në grupe të vogla.

Pas 2 muaj pauzë shkaku i koronavirusit, fituesit e Ligës së Kampionëve do t’i kthehen terrenit të trajnimit sot, këtë e bën të ditur skuadra e Liverpoolit përmes rrjeteve sociale, shkruan Reporteri.net

Klopp dhe ndihmës trajneri i tij, shihen duke u futur me maska në terrenin e stërvitjeve në Melwood./Reporteri.net/




Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *