Pozharan/Viti: Babai vret dy djemtë, gruan e më pas edhe veten?!

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në fshatin Pozheran të Vitisë.

IndeksOnline ka raportuar pak më parë, derisa dyshohet për 4 viktima.

Burime të IndeksOnline gjithashtu mësojnë se viktimat janë anëtarë të një familjeje.

Derisa, dyshohet se babai ka vrarë dy djemtë, gruan e më pas vetën.

Ende s’dihen arsyet dhe shkaqet që quan në këtë ngjarje të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *