Policia parandalon sulmin ndaj kryesministrit Isa Mustafa! (FOTO)

326

20150923094403187Policia e Kosovës ka identifikuar disa persona të cilët po planifikonin ta sulmonin eskortën e kryeministrit Isa Mustafa.

Në momentin që policia ka kërkuar që të kontrollojë të dyshuarit se cka kanë në qantat e tyre, ata kanë gjuajtur qantat dhe kanë ikur.

Ata po planifikonin që të hidhnin mjete të forta për t’i shpërthyer gomat e veturës së kryeministrit./Lugina-Lajm/

 

 

20150923094349513
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *