Përfundon gjithçka: Neymar për pakë kohë do të nënshkruaj për Barcelonën

336

Sipas Sky Sports perfundon telenovela me e gjate, rreth brazilianit Neymar.

Ai tashmë është lojtari më i ri i Barcelones dhe zyrtarizimi do te ndodhe pas disa oreve./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *