Përfaqësuesja shqiptare fton preshevarin Blend Etemi për dy ndeshjet e rradhës kundër Maqedonisë (DOKUMENT)

479

Futbollisti i moshave të reja i ekipit të Stutgarter Kickers, Blend Etemi është ftuar për përfaqësuesen shqiptare për grupmoshat U-17.

Blend Etemi, një futbollist me prejardhje nga Presheva, është ftuar për dy ndeshjet e rradhës të kombëtares shqiptare, kundër reprezentacionit të Maqedonisë më 5 dhe 7 qershor.

Futbollisti Blend Etemi është shpresë e madhe e futbollit shqiptar dhe atij gjerman. Etemi, deri tani është aktivizuar në ligën profesionale gjermane për moshat U-17./Lugina-Lajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *