Ndeshja e Premier Leagues ndërpritet për shkak të energjisë elektrike

Pothuajse asnjëherë nuk keni dëgjuar që një ndeshje e Premier Leagues, që llogaritet si kampionati më i fortë në botë, të ndërpritet për shkak të energjisë elektrike. E kjo ndodhi sonte.

Ndeshja mes Watford dhe Norwich është ndërprerë përkohësisht në minutën e 60-të për shkak se disa prej reflektorëve të stadiumit nuk punonin.

Pavarësisht përpjekjeve për ta kthyer energjinë në reflektorët që ndaluan, deri tani nuk ka pasur zgjidhje.

Norwichi është në epërsi 1:0 me golin e Sargent. Milot Rashica ka startuar nga fillimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *