Ndërron jetë Fadil Vokrri

417

Kryetari i Federatës të Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, ka ndërruar jetë pas një komplikimi shëndetësor.

Lajmin Klan Kosovës ia kanë konfirmuar familjarë të legjendës të futbollit kosovar.

Ai ishte dërguar me urgjencë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pasi i është rënduar gjendja.

Por gjendja e tij ka shkuar duke u përkeqësuar dhe ai ka ndërruar jetë në qendrën kryesore spitalore të vendit./Zeri/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *