LAJMI I FUNDIT: Vetëvritet Sokol Halili, dorëvrasësi i gruas shtatëzënë

Pas një pune intenzive të të gjitha njesiteve tē Policise së Kosovës është arritur që të lokalizphet vendndodhja e vrasësit Sokol Halili. Përkundër tentativës së zyrtarëve policor që të negociojnë dorëzimin, dorasi vret veten. 

Policia e Kosovës si dhe Inspektoriati Policor i Kosovës do të vazhdojnë hetimet per zbulimin e gjitha rrethanave të vrasjes së gruas shtatëzënë dhe vetëvrasjes së dorasit. Xhelal Sveçla, ministri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *