LAJMI I FUNDIT: Një qytetar humb jetën si pasojë e zjarrit në fshatin Konçul?!

3593

Sipas burimeve jozyrtare të portalit LuginaLajm, zjarri ka kapluar një shtëpi në fshatin Konçul të Bujanoc, dhe si pasojë një person nga humbur jetën.

Në vendngjarje kanë dal ekipet e zjarrëfikësve, që po shuajnë zjarrin.

Deri më tani, ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar nga policia lokale për humbjen e jetës së një qytetari./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *