LAJMI I FUNDIT: Një pjesë e qytetit të Bujanocit mbetet pa energji elektrike

396

Disa rrugë kryesore të Bujanocit aktualisht janë pa energji ekektrike.

Rruga “Migjeni”, ajo e “Moravës” si dhe lagjja e tërë afër shkollës fillore “Naim Frashëri” në Bujanoc, aktualisht janë pa furnizim me energji elektrike.

Edhe më tej dihet shkaku i mungesës elektrike,m./LUGINALAJM/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *