LAJMI I FUNDIT: Masakër në Lagjen e Spitalit në Prishtinë: Një person i vrarë dhe tre të plagosur

700

Para pak minutave ka ndodhur një vrasje e katërfishtë në njërën nga lagjet e Prishtinës. Raportohet për katër viktima.

Në fotografitë që ka siguruar shihen viktimat të shtrirë në afërsi të një objekti. Në vend të ngjarjes shihet se ka dalë edhe Policia. Deri më tani nuk dihet motivi i kësaj vrasjeje.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë thënë se aty e kanë parë një person me kallashnikov.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *