LAJMI I FUNDIT: Digjet një objekt në Bujanoc – zjarrëfikësit në tentativë për shuarjen e zjarrit (FOTO)

3166

Një objekt, me shumë gjasë banimi, është kapluar nga zjarri në rrugën e Gjilanit në Bujanoc.

Sipas gazetarit të portalit LuginaLajm, zjarrëfikësit dhe policia janë në vendngjarje.

Edhe më tutje nuk dihen zyrtarisht se cilat janë shkaqet e zjarrit./LuginaLajm/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *