Ky është 33-vjeçari që vdiq dje në aksident, ishte djali i vetëm i familjes

Një person ka humbur jetën si pasojë e aksidentit të rëndë që ndodhi dje në Gjakovë, ndërsa pesë të tjerë kanë mbetur të lënduar.

Personi që ndërroi jetë për shkak të plagëve të marra është, Skofiar Gjini 33-vjeçar.

I ndjeri la pas gruan dhe dy vajza.

Ndërkohë për vdekjen e tij kanë reaguar edhe miq e të afërm, të cilët kanë bërë të ditur se i ndjeri ishte djali i vetëm i familjes./radiostar/

Leave a Reply

Your email address will not be published.