Kryebashkiaku i ri, Erion Veliaj, “bashkon” kombin shqipëtar në Tiranë! (Foto)

307

veliaj_2Ende pa përfunduar i tërë procesi i numërimit të votave të fundit për bashkinë e Tiranës, kandidati socialist, tashmë kryetari i ri Erion Veliaj, ka shkruar në twitter, për fitoren me difernecë në më shumë se dyzet mijë vota, dhe ka faleminderuar të gjithë pjesmarrësit ne votime, njëkohësisht dhe votuesit e majtë të Tiranës.

Në twitter Veliaj veç faliminderimeve, ai ka shtuar idenë e një Tirane per çdo shqiptar siç thot ai,” nga Presheva ne Ulqin, nga Prishtina ne Tetovë”./LuginaLajm/

11291993_783416628444204_275339336_n
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *