Koronavirusi, një shqiptare e prekur/ E konfirmon e ëma: Bija e ime është e prekur

576

Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebook” mamaja e saj.

Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali.




Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *