Kamenicë: Në moshën 25 vjeçare, ka ndërruar jetë Bersant Rahimaj i prekur nga COVID-19

617

Në orët e mbrëmjes të së mërkures, ka ndërruar jetë, Bersant Rahimaj nga Kamenica, i cili ishte i prekur nga COVID-19.

Bersanti ishte vetëm 25 vjeç dhe para disa ditëve ishte shumë i infektuar me COVID-19.

Vdekja e këtij të riu nga Kamenica nga bërë jehonë të madhe tk bashkëqytetarët e të ndjerit, të cilët po e kujtojnë Bersin si një djal të dashur dhe qetë./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *