Ka ndërruar jetë Ridvan Aliji (42) nga Tërnoci i Bujanocit

5124

Sot në moshën 42 vjeçare, ka ndërruar jetë Ridvan Aliji nga fshati Tërnoc i Komunës së Bujanocit.
Lajmi mbi vdekjen e punëtorit të NP “Komunalisë”, e ka bërë të ditur faqja e facebook-ut Tërnoci.com, përmes jë postimi, ku kanë shkruar:
“Të Allahut jemi dhe tek Ai do te kthehemi”
Sot ndrroji jetë Ridvan Aliji nga fshati Tërnoc. Ngushëllime familjes Aliji” – thuhet në njoftimin e publikuar nga kjo faqe.
Pas veti, Ridvani, ka lënë dy fëmijët dhe bashkëshorten.
Sipas bashkëfshatarëve të të ndjerit, Ridvani ka ndërruar jetë pas një ndërhyrje kirurgjike që pati para tre ditëve në Beograd./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *