Ka ndërruar jetë kontabilisti i mirënjohur nga Presheva Naser Duraku

381

Lajmi është bërë i ditur mëngjesin e sotëm për vdekjen e tij nga djali i ti Egzoni, ku ka shkruar, “Babi sa shum tkom prit veq edhe niher me tpas ngat e me ndi kejt sigurin e botes Faleminderit babi qe n kete jete le vetem vepra e fjale te mira Ti vetem ike ne boten tjeter e u bere engjull mbrojtes per neve ashtu siç ishe gjithmone ne zemrat tona kurre nuk ki me vdek e kurr ski me u harru.

Te Allahut jemi dhe te Ai do te kthehemi

Te qofte i lehte dheu Babi , shpirt i shpirtit tim LAMTUMIRË” – ka shkruar Egzon Duraku.

Siç shkruan Ministria e Lajmeve, portal ky presheva, , i ndjeri prej ditësh ishte i shtrirë në spitalin e Nishit dhe ndodhej në intubim, pasi që ishte infektuar me COVID-19, derisa sot në mëngjes ka humbur betejën me koronavirus./LUGINALAJM/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *