Ka ndërruar jetë Eroll Sulejmani (43) nga Bujanoci

6248

Në mëngjesin e sotëm, në moshën 43 vjeçare, ka ndërruar jetë, Eroll Sulejmani nga Bujanoci, i njohur edhe si “Erolli i Dinit”.

Të ndjerit, gjatë ditëve të fundit i’u përkeqësua gjendja shëndetësore.

Lajmin mbi vdekjen e Erollit, e kanë bërë të ditur, familjaret e tij përmes një postimi në facebook, ku kanë shkruar:

“Të All’llahut jemi dhe te Ai do të kthehemi !
Sot 07.07.2020 ndërroi jetë xhaxhi jonë,
Zoti e shpërbleft me Xhenet insh’Allah.
Eroll Sulejmani 1977-2020” – thuhet në njoftimin e publikuar.

Për varrimin e të ndjerit ende nuk dihet, por me të marrë vesh, LuginaLajm, do të njoftoj opinionin./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *