Ka ndërruar jetë babai i Komandant Lleshit – Haxhi Hisen Qazimi

929

Pas një sëmundje të gjatë, mëngjesin e sotëm, ka ndërruar jetë Haxhi Hisen Qazimi, prindi i Komandant Lleshit, njofton LuginaLajm.

Lajmin mbi vdekjen e babait të Ridvan Qazimit nga Tërnoci i Bujanocit, e ka bërë të njohur, mbesa e të ndjerit, ku ka shkruar:

“Te aferm,miq dhe dashamire,me dhimbje te thell ju njoftojme qe sot ndrroi jet Babai jone Haxhi Hisen Qazimi,varrimi i te ndjerit behet neser ju njoftojm per kohen e varrimit.”

Haxhi Hisen Qazimi për një kohë vuante nga një sëmundje e mushkërive./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *