Ja si duket “Pllazha e madhe” e Ulqinit një ditë pas stuhisë shkatërruese (VIDEO&FOTO)

754

Një lexues i portalit LuginaLajm, ka dërguar një video në të cilë shihet e zbrazët “Pllazha e madhe” e Ulqinit, një ditë pas stuhisë së madhe që shkatërroi shumë automjete dhe shtëpi banimi.

Video:
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *