Ja kur do të filloj meçi ndërmjet Shefat Isufit dhe Grigor Saruhanian (FOTO)

Tërnocasi Shefat Isufi, sonte do të kryqëzoj dorëzat kundër Grigor Saruhanian.

Meçi i vlefshëm për titullin botëror, do të filloj prej orës 23:00h, dhe do të transmetohet në Kanal 10.

Isufi përmes disa shkrimeve, ketë meç e ka vlerësuar si më të rëndësishmin në karrierën e tij, ku ka kërkuar përkrahjen e bashkëkombasve shqiptar./LUGINALAJM/

Leave a Reply

Your email address will not be published.