Ja kur do të behet varrimi i Ridvan Alijit nga Tërnoci – NJOFTIMI

2129

Varrimi i Ridvan Alijit, që ndrroi jetë dje (e premte), do të bëhet sot me namazin e ikindisë (15:16) në Tërnoc.
Lajmin mbi varrimin e të ndjerit, e ka bërë të ditur familjari i tij Refik Memeti, përmes një njoftimi në facebook.
“Njoftojmë të afërmit dhe farefisin se varrimi i vëllaut dhe kusherinit tonë Ridvan Alijit, i cili ndërroj jetë në moshën 42 vjeçare, bëhet në kohën e namazit të ikindisë.Allahu e mëshiroftë dhe na bashkoftë në XHENNETIN FIRDEVS” – thuhe në njoftimin e publikuar.
Kujtojmë se 42 vjeçari Ridvan Aliji ishte i punësuar në NP “Komunalia”, dhe se ndërroi jetë dje, disa ditë pasi kishte kryer një ndërhyrje kirurgjike./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *