Ja kur do të bëhet varrimi i Eroll Sulejmanit

2314

Eroll Sulejmani nga Bujanoci i cili ndërroi jetë para dy ditëve, do të varroset sot në ora 19:00h, në varrezat e Stukarëve në Tërnoc.

Njoftimin mbi varrimin e Eroll Sulejmanit e kanë bërë të njohur familjarët e të nëpërmjet një postimi në facebook:

“Të All’llahut jemi dhe te Ai do të kthehemi!
Varrimi i të ndjerit Eroll Sulejmani bëhet sot në ora 19:00 te varrezat e mahalles se Strukareve në fshatin Tërrnovc.
Zoti e shpërbleft me Xhenet insh’Allah” – thuhet në njoftimin e publikuar.

Kujtojmë se, Eroll Sulejmani i njohur si “Erolli i Dinit”, ka ndërruar jetë të marten në moshën 44 vjeçare./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *