Gjelbrim Taipi kapiten i ri i FK “Kukësit”

 

Gjelbrim Taipi është kapiteni i ri i skuadrës sonë. Mesfushori nga Tërnoci është përzgjedhur nga stafi teknik për të qenë kapiteni i skuadrës për sezonin 2021-2022.

“Eksperienca me klube të mëdha, sjellja brenda e jashtë fushe dhe paraqitjet me fanellën e Kukësit janë tregues se Taipi është i denjë për shiritin e kapitenit. Të priftë e mbara Kapiten Taipi!” – thuhet në njoftimim e klubit kukësian.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *