Edi Rama, mbledhë liderët e Kosovës, po diskutohet për taksën

521

Në një storje në profilin e tij në Instagram, Endrit Thaçi djali i Presidentit Thaçi, ka publikuar një fotografi ku shihen në darkë, Edi Rama, Hashim Thaçi, Ramush Haradinaj, Kadri Veseli, Behgjet Pacolli dhe Fatmir Limaj. Burime të portalit GazetaProjekti, bëjnë të ditur se temë kryesore e këtij takimi është taksa ndaj Serbisë, mënyra se si të largohet dhe ti hapet rrugë bisedimeve finale me Serbinë.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *