E TMERRSHME: Aksident trafiku me fatalitet në rrugën Dobrosin-Lluçan

FOTO SPEKTRI.TV

Një aksident i rëndë trafiku, ka ndodhur para pak çasteve në rrugën lokale Dobrosi – Lluçan.

Siç merrë vesh jo zyrtarisht LUGINALAJM, një përson ka humbur jetën, ndërsa një tjetër, ka marrë lëndime të rënda, dhe është dërguar me urgjencë në Spitalin e Vranjës.

Sipas portalit spektei.tv, bëhet fjalë për pesë djemë nga fshati Lluçani të moshës nga 15 deri 18 vjeç./LUGINALAJM/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *