Dyshimet e para: Personi i vrarë në Gjilan, është nga Bujanoci?!

3855

Dy persona dyshohet të kenë qëlluar për vdekje ndaj një 50 vjeçari në qendër të Gjilanit, raporton Gazeta Blic.Rasti ka ndodhur rreth orës 19:45, të së dielës.
Rastin e ka konfirmuar për Gazeta Blic, zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.
Ai ka dhënë detaje si ka ndodhur ngjarja.“Ju njoftojmë se rreth ores 19:45 ka pasur te shtena me armë zjarri në Gjilan – te parku qytetit në një kafiteri. Personi mashkull i moshes 50 vjeçare dyshohet se eshte nga Bujanovci ka qene duke pire kafe ne kafiteri dhe aty kane ardhur dy persona kane shtene me armë zjarri dhe kani ikur n këmbë drejtim te stacionit të autobusave. Të gjitha njesit janë angazhuar dhe nga vendi I ngjarjes ështe siguruar, njoftohet se viktima e cekur eshte pa shenja jete. Per informata tjera ju njoftojmë me raport te shpejtë”, tha ai.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *