Dy persona humbin jetën nga një aksident trafiku në rrugën Pozarevac-Kucevo

435

Dy persona kanë humbur jetën në një përplasje automobilistike në rrugën Pozarevac-Kucevo në Serbinë qëndrore.
Sipas RTV Pink, aksidenti ndodhi kur një kamion dhe një makinë u përplasën, dhe trafiku u bllokua në tërësi.
Hetimi i cili ende është duke vazhduar, do të përcaktojë rrethanat e aksidentit dhe shkakun./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *