Dorëhiqet Zoran Zaev!

Kryetari i Lidhjes Socialiste Demokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev, në daljen e parë pas këtyre zgjedhje, ku vet ai i vlerësoi këto zgjedhje si një humbje të madhe, dhe me këtë ka dhënë edhe dorëheqjen si kryeministër i vendit dhe si kryetar i LSDM-së./Alsat-M/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *