Dardan Molliqaj pëson debakël në Deçan (Dokument)

303

Partia e Ramush Haradinajt dhe Shpend Ahmetit arritën që t’i merrnin mbi 10 mijë vota.

Mirëpo, si qëndron lista e këtij koalcioni? Dardan Molliqaj nuk qëndron aq mirë me vota.

Në listën e siguruar nga Indeksonline del se Molliqaj ka fituar 800 vota./Front Online/




Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *