Çukarkë/Preshevë: Policia kufitare sekuestron 1 kg heroinë në veturën pa targa (FOTO)

1620

Pjestarët e Ministrisë së Punëve të Brendshme, Departamenti i policisë kufitare, mbrëmjen e së premtës në afërsi të fshatit Çukarkë të Komunës së Preshevës, njofton Telegraf.rs

Sipas këtij mediumi serb, policia ka vërejtur një veturë të tipit “Passat” të parkuar pa targa të cilën e ka kontrolluar dhe ka sekuestruar drogën në ulësen e mbrapme.

Gjithashtu bëhet e ditur se pjestarët e policisë serbe në mënyrë intenzive janë në kërkim të personave të dyshuar./LuginaLajm/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *