Category: Sporti

Sampaoli do të vazhdojë të mbetet në krye të Argjentinës

Presidenti i Federatës Argjentinase të Futbollit, Claudio Tapia, i shoqëruar nga nënkryetari i parë, Daniel Angelici, janë takua sot me trajnerin e Kombëtares...

Ministri kosovar e mban fjalën, dhuron pagën mujore për Xhakën dhe Shaqirin je sa para janë mbledhur deri tani

Janë grumbulluar afro 27 mijë dollarë nga donacioni për Xhakën, Shaqirin dhe Lichtsteiner. Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri dhe kapiteni i Zvicrës, Stephan...

Mitroviq: Do të fitojmë ndaj Brazilit, jemi serbë – për ne asgjë nuk është e pamundur

Sulmuesi i Serbisë, Aleksandër Mitroviq ka thënë se ai beson se Serbia do të dalë fituese ndaj Brazilit. Ndeshja që do të luhet më 27 qershor në ora 8 në...